IMTD Building Alliance входить до групи компаній ТОВ IMTD international «Ресурс», яка створена програмою «Oздоровлення Економіки України David Kartozia USA» для обслуговування Споживчого Товариства IMTD International, що є реалізатором програми Оздоровлення економіки України.

Будівельна компанія IMTD Building Alliance здійснює повний спектр комплексних внутрішніх опоряджувальних робіт, генпідряд на ремонт і реконструкцію будівель і приміщень на об'єктах комерційного і житлового призначення. Основним сектором, в якому працює компанія є комерційна нерухомість: торговельні, розважальні та офісні центри, фабрики, готелі, логістичні комплекси.

IMTD Building Alliance - це команда професіоналів, що впроваджує інноваційні програми і технології в усі будівельні процеси, що забезпечать максимальну продуктивність протягом усього життєвого циклу проекту. Ми зібрали колектив фахівців вищої категорії, яка зможе втілити в реальність архітектурні рішення будь-якої складності, професійно управляти проектом, від розробки і узгодження технічної документації, до введення об'єкта в експлуатацію.

Весь інженерно-технічний склад компанії, має великий досвід і високу кваліфікацію в сфері інженерії та будівельно-монтажних робіт, завдяки чому наша будівельна компанія дає гарантію якісного виконання поставлених завдань з урахуванням дотримання всіх норм будівельного законодавства.